ARA02129093612

Temizlik Hizmetlerimiz

Temizlik Hizmetlerimiz

Temizlik, hayatımızın vazgeçilmez  bir parçasıdır. Hayatımızın her alanında, gerek  sağlık gerekse güzel ve ferah bir görünüm  açısında temiz ortamlarda bulunmayı tercih etmeliyiz. Çağımızın ileri teknolojisi ve gelişen çalışma hayatı, temizliğin de önemini arttırmıştır. Temizlik için ihtiyaç duyulan malzemenin türünü değiştirmeye başlamıştır.

Avcılar Temizlik Şirketi , pek çok alanda duyulan profesyonel temizlik ihtiyacını, yılların verdiği tecrübeyle,  sizlere sunuyor. Yakından takip ettiğimiz temizlik alanındaki gelişmeleri, vakit kaybetmeden sizlerle buluşturuyoruz. Gerek kullandığımız temizlik ürünleri gerekse araç ve gereçler temizliğin her alanında hiç bir unsuru yok saymadan, detayı ön plana çıkararak çalışmamızı sağlıyor.

İstanbul Avcılarda bulunan temizlik şirketimiz,  İstanbul’un bütün ilçelerinde  aralıksız olarak verdiği hizmetine, ücretsiz keşif hizmetini de katarak sizlere, maddi açıdan bir öngörü sunmayı da ihmal etmiyor.

Ücretsiz keşif hizmetimiz hakkında bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

 Avcılar Dış Cephe Temizliği

Hava şartları, egzoz dumanı, hava kirliliği gibi durumlardan etkilenen binaların dış görünümü,  temizlik ihtiyacını da  beraberinde getirir. Gelişmiş  temizlik  anlayışıyla şirketimiz, bu alanda size en iyi sonuçları vermeyi hedefler. Çok katlı binalarınızı da güvenle emanet  edebilirsiniz bize. Bu alanda kullandığımız temizlik ürünleri ve temizleme şekli,  binanızın dışını kirden arındıracağı gibi leke kalmasına da izin vermeyecek  şekildedir.

Temizlik metotlarımız binanın  kat sayısına göre değişiklik gösterir.Bina girişi , basınçlı suyla ve gereken temizlik ürünleriyle, hijyeni  ön planda tutarak, en ince ayrıntıya kadar iyice temizlenir. İnşaat sonrası dış cephe temizliği de mevcuttur. Bu alanda, binanın durumuna göre yöntemler kullanarak, inşaat artığından tamamen kurtulmuş bir bina teslim ederiz  müşterimize.

Detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif hizmetimiz için bizi arayınız.

Avcılar Ofis – Büro Temizliği

Önemli  olan bir diğer temizlik alanı ofis temizliğidir. Çalışanların ve misafirlerin temiz ve hijyenik bir ortamda  bulunmaları için Avcılar Temizlik Şirketi olarak her ayrıntıyı düşünüyoruz.

Zemin temizliğinizi (halılı veya halısız) olarak yapıyoruz. Bu alanda kullandığımız araç ve gereçlerimiz zeminin durumuna göre değişiklik gösterir. Önemli olan, zemini birikmiş  kirden arındırmak ve hijyen  sağlamak. Camları içten ve dıştan temizliyoruz, cam ve pencereyle ilgili bütün ayrıntıları elden geçiriyoruz. Dolaplar komple temizleneceği gibi dolap içlerinin  temizliği isteğe bağlıdır. Masaları, koltuk ve sandalyeleri, ihtiyaç duydukları temizlik ürünü ve şekliyle temizliyoruz. Bilgisayarları ve diğer ofis malzemelerinizi dikkatle temizliyoruz. Tuvalet  ise dezenfekte edilerek  temizlenir. Ortak kullanıma açık olan tuvaletlerde mikrop birikimi olacağından bu bölgeleri çeşitli kimyasal ürünlerle kirin içine işlemek kaydıyla temizliyoruz. Ofis bünyesindeki mutfakları ayrıntılı bir şekilde temizliyoruz. İstediğiniz aralıklarla yaptırabileceğiniz  ofis – büro temizliğinizi düzenli olarak da yapıyoruz.

Avcılar Ofis Temizliği şirketi

Avcılar Ofis Temizliği şirketi

Avcılar Ev Temizliği (Eşyalı veya Boş)

Her alanda olduğu gibi ev temizliğinde de detay bizim için önemli noktadır. Profesyonel teçhizatla çalıştığımız evleriniz de kuşkuya yer vermeyecek şekilde temizliğinizi yaparız. Koltuklarınız  buharlı ve vakumlu  makineyle temizlenir. Halılarınız da aynı şekilde temizlenir.

Pencerelerin  ve camların iç ve dışarının temizlenmesi, pencere önü mermerlerinin  temizlenmesi, evinizin temizliğinde itinayla yaptığımız işlemler arasındadır. Duvarların ve tavanların temizliğini de yapıyoruz. Salonda gerekli olan yüzeysel temizlik, toz alma, elektronik eşyaların temizliği, aksesuar temizliği, avizelerin temizliği de yine bilincinde olduğumuz görevlerimiz arasındadır. Mutfakta yağ birikimini göz önünde bulundurarak yaptığımız temizlikte ise kullandığımız özel ürünlerimiz güçlü temizliğe ve hijyene yöneliktir. Dolaplarınızı iyice temizledikten sonra dolap içlerini de siz hiç elinizi sürmeden temizliyoruz.

Görevli arkadaşlarımızın dolaplardaki eşyaların boşaltılıp yeniden yerlerine dizilmesinden sorumludur. Beyaz eşyanızı  itinayla temizliyoruz. Fırında ve ocakta biriken yağı, yağa karşı etkili ürünlerimizle ve sağlıklı bir durulamayla, temizliyoruz. Aynı şekilde aspiratör veya  davlumbazda biriken yağları güçlü bir şekilde, yağdan ve kirden iz kalmayacak şekilde temizliyoruz.  Banyoda ve tuvalette temizlik dezenfekteye  yöneliktir. Bunun için gereken temizlik malzememizle, duşa kabin, küvet, musluklar  ve duş başlıklarını suyun oluşturduğu kireçten ve lekelenmeler den de arındırarak temizliyoruz.

Zeminde ve duvarlarda,  fayans  aralarını iyice temizliyoruz. Biriken kirle oluşan karartıyı gideriyoruz. Klozeti  ve lavaboyu özenle temizlerken ve bunların yanında banyo aksesuarlarını da mutlaka elden geçiriyoruz.

Zemin temizliğini de yaptığımız evinizi gönül rahatlığıyla size teslim ediyoruz.

Avcılar İnşaat – İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sonrasında mekanda kalan kaba inşaat kiri zorlu kirlerdir.  Sadece insan gücüyle temizlemek çok fazla zaman alacağı gibi yeterli de olmayabilir.  Bu yüzden böyle bir temizlik için makinelerinde yardımını almak gerekiyor. Zemin makineleri ve yüksek vakum süpürgeleriyle  inşaattan kalan kireç harç gibi kalıntıları geride  iz bırakmayacak şekilde temizliyoruz. Camları ve pencereleri de aynı şekilde temizliyoruz. Gerektiği yerde kazıma yöntemini de kullanarak, sadece silerek geçmeyecek kalıntıları iyice temizliyoruz. İnşaat sonrasında bize teslim ettiğiniz mekanlarınızı, pırıl pırıl kullanıma hazır olarak teslim ediyoruz.

Avcılar İnşaat sonrası Temizliği şirketi

Avcılar İnşaat sonrası Temizliği şirketi

Avcılar Fabrika Temizliği

Fabrikaların zemin temizliği başta olmak üzere ulaşabildiğimiz her yerinin temizliğini yapıyoruz. Zemin temizliği süpürme ve yıkama işlemlerini içeriyor. Bunun için gereken çeşitteki makinelerimiz ve temizlik ürünlerimiz, temizlikte çok iyi sonuçlar almamızı sağlıyor. Bunun yanında camları  ve pencereleri  içeriden ve dışarıdan olacak şekilde temizliyoruz, isteğe bağlı olarak soyunma odaları ve koridorları  da ayrıntılı bir şekilde temizleriz. Tuvaletlerin de,  dezenfekteye yönelik temizlenmesi ve  teslimi sağlanıyor.

Avcılar Villa Temizliği

Ev temizliğinde gösterdiğimiz hassasiyetin aynısını villa temizliğinde de gösteriyor aynı ayrıntılı temizliği villalarınız için de uyguluyoruz. Bunun yanında villalarda bulunan farklı bölümler için gerekli temizliği en iyi şekilde yapıyoruz. Kazan dairesinde zemin temizliği, kazanın temizliği,  yüzeysel temizlik yapılarak kullanımdan kaynaklanan bütün pislik temizleniyor. Teras  temizleniyor. Varsa saunanın temizliği dezenfekte edilerek gerçekleştiriliyor.  Yine varsa havuz temizliğini de yapıyoruz. Villa katlıysa eğer her kattaki bütün bölümleri aynı özenle temizliyor ve villanızı size tertemiz teslim ediyoruz.

Avcılar Banka Temizliği

Şirketimizin üstünde  hassasiyetle durduğu banka temizliğinde en önemlisi güven ilişkisidir. Banka gibi bir yerde oluşabilecek en ufak bir güvene dayalı pürüz bizi çok rahatsız eder.

Sorunsuz iş için elemanlarımızı özenle seçeriz. Tercihinize göre, banka  boşken yada mesai saatinde yapabileceğimiz temizlik hizmetini, sizden bir  görevli eşliğinde gerçekleştirebiliriz. Sonuç olarak temizlenmesi gereken yerlerde  boşaltılması gereken evrak dolapları bu şekilde daha güvenli boşaltılır ve yeniden düzenlenebilir. Banka temizliğinde üstünde durduğumuz diğer bir önemli nokta ise, mesai saatinde yaptığımız temizlikleri bankanın sükunetini bozmayacak şekilde yapabilmektir. Çalışanların kafasını karıştırmadan sessizce yapacağımız temizlikle, bankayı mesai saatlerinde de rahatlıkla bize emanet edebilirsiniz. . Bankada temizlenecek yerler, masalar, koltuk ve sandalyeler, zemin, aksesuarlar, camlar ve pencereler (içeriden ve dışarıdan olma kaydıyla) ve  tuvaletler. Toz alma işlemi de bunlara dahildir.

Her birimin temizliğini gerektirdiği şekilde, gerekli malzemeyle,  hassasiyetle yapıyoruz.

Avcılar Öğrenci Yurdu Temizliği

Toplu yaşam alanları  olan öğrenci yurtları temizliğine dikkat edilmediği takdirde bulaşıcı hastalıkların oluşabileceği yerlerdir. Sıklıkla ve itinayla temizlenmesi gereken öğrenci yurtlarında özellikle banyolar ve tuvaletler  daha derinlemesine temizlenmelidir. Bunun için banyolar ve tuvaletler iyice dezenfekte edilerek  hijyenik bir ortam sağlanır. Her yer ev temizleme bilinciyle temizlenir ki yurtlar çocuklarımızın evleri, yaşam alanlarıdır. Yemekhane ve isteğe bağlı olarak mutfak da temizleyeceğiz yerlerdir. Bunu dışında binanın tüm camlarını içten ve dıştan olmak kaydıyla temizliyoruz. Kat aralarındaki merdivenleri ve korkulukları da temizleyerek, el değmemiş hiç bir yer bırakmamaya, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Avcılar Hastane Temizliği

Hastane deyince akla gelen bütün temizlik ayrıntılarını göz önünde bulundurmak bize düşen en büyük görevdir. Çünkü hastaneler bakterileri, dolayısıyla hastalıkları yayılmasına neden olabilecek en elverişli  ortamlardır. Bunun önüne  geçebilmek için temizlikte  üst seviyede hassasiyet gösterdiğimiz hastanelerde kullandığımız bütün malzememizi tek kullanımlık olarak düzenleriz.

Genel olarak dezenfekte amaçlı yaptığımız hastane temizliğini, özel temizlik malzemeleriyle güçlendiririz. Kullandığımız ürünlerle temizliğin muhafazasını sağlamaya çalışırız. Genel olarak zemin temizliği, koridorlarda  koltuk temizliği, duvar temizliği, aksesuar temizliği,  camların içten ve dıştan temizlenmesi,  polikliniklerin temizlenmesi, tıbbi teçhizatın temizliği,  toz alma ve steril ortamların özel şartlarla  ve özenle temizlenmesi, hastane temizliğinde, verdiğimiz hizmetler arasındadır. Çöp çevrelerinin iyice temizlenmesini de sağlarız.

Avcılar Otel Temizliği

Otel temizliğinde ise ayrıntıların yanı sıra müşterilerinizi rahatsız etmeden temizlik yapmayı hedefleriz. Bunun için özel olarak tasarlanmış daha az gürültülü makinelerimizi kullanıyoruz. Zemin temizliği başta olmak üzere, halıları, avizeleri, koltukları, spor merkezlerini ve spor aletlerini, cam ve pencereleri, restoran bölümünü, talebe bağlı olarak otel mutfağını, dezenfekte yöntemini kullandığımız banyo-tuvaletleri ve saunaları itinayla temizliyoruz. Otel bünyesinde ki bütün birimlerin temizliğini üstleniyoruz.

Avcılar Çatı Temizliği

Bir çatının ömrü ortalama 10 senedir. Çatılarımızın düzenli bakımı onların ömrünü uzatacaktır.  Bu alandaki hizmetimizi basınçlı su kullanarak veriyoruz. İlkbahar da ve sonbaharda yapılması gereken çatı temizliğinde  çatı oluğu ve deresi  dediğimiz, yağmur sularını çatının kenarında toplayarak düzenli bir şekilde akmasını sağlayan, çinko veya bakırdan oluşan su kanallarının temizlenmesi önemlidir. Çeşitli nedenlerle (fırtınada kalkan toz toprak) tıkanan çatı derelerinin  temizlenmesi gerekmektedir. Basınçlı su, çatı temizliğinde geçerli bir  yöntemdir. Çatının geri kalan bölümlerini de yıkayarak genel temizliğini sağlıyoruz.

Avcılar Mutfak Temizliği

Restoranlarda, kafe ve benzeri yerlerde, yoğun mutfak kullanımından  dolayı oluşan zorlu kirleri ve lekeleri,  kirli halinden eser kalmayacak şekilde temizliyoruz. Fırın, ocak, davlumbaz gibi eşyaların temizliğini yapıyoruz. Yüzeylerde kalan yağı ve kiri, zemin de dahil olmak üzere bu konuda etkili temizlik ürünleriyle iyice temizliyoruz. Dezenfekte yöntemini kullandığımız mutfak temizliğinde de, gözden kaçan ve durduğu yerde bakteri üretip sağlığı bozacak unsurlar oluşturan her kiri yok etme amaçlı temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Avcılar Temizlik Şirketi olarak verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Aşağıda belirtilen diğer bütün alanlarda da, ilkemiz olan kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetinizdeyiz. Ücretsiz olarak verdiğimiz keşif hizmeti ve detaylı bilgi almak için bizi aramanız yeterli.

Avcılar Temizlik Şirketi Diğer Hizmet Alanlarımız
 • Avcılar su baskını temizliği
 • Avcılar yangın sonrası temizliği
 • Avcılar plaza temizliği
 • Avcılar mağaza temizliği
 • Avcılar site temizliği
 • Avcılar petrol ofisi temizliği
 • Avcılar dershane temizliği
 • Avcılar tadilat temizliği
 • Avcılar endüstriyel temizlik
 • Avcılar merdiven temizliği
 • Avcılar iş merkezi temizliği
 • Avcılar iş hanı temizliği
 • Avcılar depo temizliği
 • Avcılar bodrum temizliği
 • Avcılar okul temizliği

 ] }
admin

Verified by MonsterInsights