Türkiye nin seçkin temizlik şirketlerinden biri olarak sizlere en iyi hizmeti vereceğimizi iddia ediyoruz.  Yapmış olduğumuz her iş sonrasında aldığımız olumlu yorumlar ile işimizi yapmaya devam ediyor amacımızın bundan sonraki işlerde de olumlu sonuçlar olduğunu belirtmek isteriz.

Ev Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cafe ve Resturant Temizliği, Okul ve Dershane Temizliği, Koltuk temizliği, Fabrika Temizliği ve Hastane Temizliği gibi hizmetlerimiz ile sizlere her işin dalında kaliteli hizmetler sunmaktayız. Temizlik şirketimizin en büyük amacı kalitedir. Yapmış olduğumuz her işte öncelik olarak kaliteye önem veriyor ve her işimizi vaat ettiğimiz gibi bitirmeye özen gösteriyoruz.   Sizin de her ne sebeple olursa olsun temizletmek istediğiniz mekân varsa bize iletişim adreslerimizden çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

TEMİZLİK ŞİRKETİMİZ TEMİZLİĞİ NASIL YAPAR?
          Temizliğe başlamadan önce temizletmek istediğiniz Ev, Ofis, Villa, İnşaat, Dış Cephe, Cafe ve Resturant, Okul ve Dershane, Koltuk, Fabrika ve Hastane mekânlarınızı inceliyor ve keşif yapıyoruz.  Keşif işlemini tamamladıktan sonra ise uzman ekibimiz ile malzemeleri gerektiğinde özel makinelerimizi hazırlayıp temizlik işlemlerine başlıyoruz. Başında da belirtmiş olduğumuz gibi en önem verdiğimiz hususlar vaat ettiğimizi yerine getirmek ve kaliteli iş yapmaktadır.

Temizlik işleminizi sizin isteğine göre de yapabiliriz bunun için iletişim halinde iken bunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

 

NERELERE HİZMET VERİYORSUNUZ?
    İstanbul ilinde hizmet vermiş olup çoğunlukla Esenyurt ve Büyükçekmece illerine hizmet vermekteyiz. Bu soru güncel bir konu olduğundan dolayı iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Yine diğer soru(n)larınız için yine iletişime geçebilirsiniz.

 

BİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

  • Sizlere vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi ile bu kaliteyi evinize, ofisinize vb. mekânlarınıza yansıtıyor ve sizin de temizlik konusunda kalitenizi yükseltiyoruz.
  • Özellikle çalışanlar için hijyen ve temizlik çok önemlidir bu yüzden de temizliğin çok titiz yapılması gerekiyor bu konuda ise kendimize güveniyoruz.
  • Uygun fiyat listemiz ile cebinize uygun fiyatlar çıkartmaktayız.

Bizimle çalışmak için web sitemizde bulunan iletişim bölümünden iletişime geçebilir ve bize iş hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz.

 

 

Avcılar temizlik şirketi faaliyetlerini uzun yıllar devam ettiren nadir temizlik şirketlerinden bir tanesidir. Sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için ticari kar düşüncesi içinde olmadan hizmet sağlıyoruz.  Çünkü biliyoruz ki bizler müşterilerimize memnuniyet konusunda problem oluşturmadığımız sürece tavsiye edilen bir şirket olacağız.

Avcılar temizlik şirketleri arasında en iyi konuma olabilmenin sağladığı sorumlulukları yerine getirerek siz değerli müşterilerimize hizmet konusunda en ufak bir sıkıntı oluşturmadan hedefimiz olan %100 memnuniyeti yakalamaktır. Avcılar semtleri olan parseller, cihangir, ambarlı, denizköşkler, firuzköy, gümüşpala, yeşilkent içinde tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlere her zaman istediğiniz tüm zaman dilimlerinde ulaşa bilirsiniz.

Avcılar Temizlik Şirketi ile çözüm sizleri beklemektedir.