ARA02129093612

Avcılar Büro Temizliği

Avcılar Büro Temizliği

Avcılar Temizlik Şirketi olarak kurulduğumuz ilk günlerden beri siz değerli müşterilerimizin iş yerlerini evlerini temizliyoruz. Gelişen iş yaşamında işletmeler karlılığa önem verdiklerinden dolayı bazı hizmetleri başka firmalardan alma ihtiyaçları çıkmıştır.

Avcılarda ucuz şirket temizleme firması

İrili ufaklı yüzlerce iş yerine temizlik hizmeti vermekteyiz. Deneyimli ve eğitimli kadromuz her gün yüzlerce büro, ofis ve işyerini temizlemektedir. Müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin deki en büyük neden kaliteli hizmetimizdir. Müşterilerimizin ofislerini, bürolarını kendi işyerimiz gibi hassasiyetle ve dikkat ile temizliyoruz. Tüm çalışanlarımız düzenli olarak güvenlik araştırmasından geçmektedir. Suçlu veya sabıkalı personel çalıştırmamaktayızdır. Güvenlik bizler için oldukça önemlidir.

Avcılarda güvenilir temizlik şirketi

Sizlerde Avcılar Büro Temizliği hizmeti almak ve kaliteli hizmetle tanışmak istiyorsanız lütfen telefon veya mail ile bizlere ulaşınız. Deneyimli uzman ekibimiz hemen sizinle iletişime geçecektir. Daha sonra uzman ekspertiz ekibimiz büronuza gelerek gerekli incelemelerde bulunacaktır. İstediğiniz tüm temizlik işlemleri istediğiniz günde yerine getirilecektir. Dilerseniz toplantınız veya misafirlerinizin geleceği zamanlarda deneyimli ekibimiz size ofisinizde destek verecektir.

Büro temizliğinizde kullanılan tüm temizlik maddeleri insan sağlığına uygun ve kalite kontrol onayından geçmiş maddelerdir. Büronuzda zeminleriniz özel kimyasal maddeler ile temizlenecek ve büronuzun içi mis gibi çiçek veya orman kokuları ile dolacaktır. Büronuzda bulunan pencereler deneyimli elemanlarımız tarafından silinip temizlenecektir. Mutfak ve tuvaletleriniz de gerekli bakteri öldüren kimyasallar ile temizlenip ilk günkü gibi temiz bir hale getirilecektir.

Avcılar Temizlik Firması olarak bizler Avcılar bölgesinde birçok iş hanında, iş merkezinde, alış veriş merkezinde, bankada, dershanede, fabrikada hizmet vermekteyiz. Tüm müşterilerimiz deneyimli ve kaliteli ekibimizden memnundurlar. Büro ve işyerinizin temizliği için güvenilir, işini düzgün yapan bir temizlik firması arıyor iseniz size bir telefon kadar yakınız. Teminatımız referansımız olan müşterilerimizdir.

 

 

 

 ] }
admin

Şu ana kadar 1 yorum

İbrahim Karaca Yayın tarihi7:41 pm - Mayıs 29, 2017

Avcılar Marmara caddesinde diğer adı ile yürüyüş yolunda yeni açmış olduğumuz ofisimizin inşaat sonrası temizliğini bu şirkete yaptırım. Sonuç itibari ile personel ve kullanmış oldukları malzemelerin tamamından memnun kaldım. Kendilerini bu bölgede bir çok şirket sahibi arkadaşıma önereceğim.

Verified by MonsterInsights