ARA02129093612

Avcılar Ev Temizliği

Avcılar Ev Temizliği

Avcılar ev temizliği, dönemsel, periyodik ya da günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere projelendirilmektedir. Avcılar Ev Temizliği Şirketleri belli yönergelerle sağlanan bu hizmet başlığı, aynı zamanda kişisel talepleriniz doğrultusunda da kanalize edilmektedir. Profesyonel şirket çalışanlarımız tarafından sabitlenen uygulama alanları, müşteri beklentilerine göre yeniden şekillendirilebilir. Böylece hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza hitap eden bir ortam oluşturulmuş olur.

Avcılar Ev Temizliği

Avcılar Ev Temizliği Şirketi

Avcılar temizlik şirketleri arasında profesyonel ev temizliği hizmetini sağlayan nadir şirketler arasında olmanın sorumluluğu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ev temizliği uygulama esasları nelerdir?

Öncelikle bu program; dolu-eşyalı ve kullanımda iç mahalleri kapsayan bir pakettir. Farklı yapı segmentleri ve daha kapsamlı bakım programları, firmamızın hizmet kategorilerinde yer almaktadır. Eşyalı ev temizlemede, bireysel dokunuşlara göre daha kapsamlı ve daha detaylı bir yöntem uygulanmaktadır. Kurumsal gündelikçi hizmetinde her dokunuş için ön bilgi ve pratiğe sahip bireyler faaliyet göstermektedir. Bu sayede hangi yüzeye nasıl bir malzeme ile nasıl bir yöntem uygulanacağı deneyimlenmiştir. Hizmet muhtevasında; toz alma, silme, toplama, düzenleme, çöplerin dökülmesi gibi gereksinimler yer alıyor. Ayrıca lavabo, fayans, küvet, duş gibi ana unsurlar da bu kapsamda yer almaktadır.

Avcılar ev temizliği hizmet talepleriniz için Avcılar Ev Temizliği çözümleri aradığınız doğru bir seçimdir. İşini severek yapan aynı zamanda profesyonellikten ödün vermeyen yapısı ile şimdi sizler için çözüm zamanı.

Ev temizliğinde izlenen yöntemler nelerdir?

Gündelikçi personellerimiz, eşyalı konutların bakımında üst düzey bir sistematiğe tabidir. Şirketimiz tarafından tercih edilen temizlik ürünleri; piyasada yer alan en kaliteli markalardan seçilmekte ve insan sağlığına etkileri göz önüne alınmaktadır. Daha fresh yaşam alanları yaratmak adına tüm uygulamalar kendine özgü bir üslupla hayata geçirilir. Sert ve yumuşak yüzeylere yapılan dokunuşlar, kullanılan makine, fırça ve benzer aletler garantili ve yüksek standartlı bir sonuç elde edecek şekilde tasarlanır. Çevreye ve eşyalara zarar vermeden, ortamda sağlığa negatif etki eden bir etki bırakmadan tüm mekanın kirlerden arındırılması aslı hedeftir.

Ev temizleme hizmetinin faydaları nelerdir?

  • Zamanınız size kalır.
  • Enerji kaybı yaşamazsınız.
  • Aşırı malzeme ve elektrik tüketimiyle karşılaşmazsınız.
  • Yaşam alanlarınız sürekli temiz ve bakımlı kalır.
  • Evlerinizde konfor düzeyi yükselir.
  • Temizliğe harcanan süreç kısalır.
  • Daha az zamanda daha fazla alan temizlenmiş olur.
  • Ekonomik paketlerimiz, bütçe aşımına yol açmaz.
  • Daha hijyenik ve steril yaşam alanlarına sahip olursunuz.
  • Sürekli temizlik malzemesi almaktan kurtulursunuz.

Avcılar Ev Temizliği Fiyatları

Avcılar ev temizliği fiyatları, talep eden hizmetin uygulama alanlarına ve ihtiyaç duyulan personel sayısına göre değişkenlik gösterecektir. Bir yapının hacimsel niteliği, personel sayısı yanında tüketilecek malzeme miktarını da belirler. Ayrıca her ev ve hane, kendine özel bir hizmet planını gerekli kılacaktır. Tüm bu parametreler, müşteriden gelen verilerle en uygun maliyetin hesaplanmasını zaruri kılıyor. Randevu oluştururken birebir ve sosyal ağ üzerinden size yöneltilen soruları cevaplamalı ve uygun fiyat teklifleri talep etmelisiniz.

Artan toplumsal gereksinimler ışığında, profesyonel bir düzleme yayılan temizlik ve bakım programları; bugün çok daha ekonomik koşullarda alıcılara sunuluyor. Bunda arz-talep oranlarındaki olumlu artış ve gündelikçi hizmetlerinde kurumsal firma yapılanmalarının payı oldukça fazla. Kalabalık şehirlerde bu tarz hizmet paketlerine olan talep de oldukça yoğun. Bunu karşılayacak düzeyde bir iç organizmaya sahip firmalar, daha ekonomik ve nitelikli bir hizmet anlayışı güdüyor. Firmamız, bütçe hesaplamasında gösterdiği titizlik ve avantajlı uygulamaları, hizmet sürecinde gösterdiği performansa da yansıtacaktır. Düşük maliyetli ve garantili gündelikçi hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ev Temizliği Nerelerde Uygulanır?

Ev temizliği nerelerde uygulanır? Bu başlık altında farklı kategorizasyonlar bulunuyor. Firmamız, hemen her türlü ihtiyaca karşılık verecek bir çeşitliliğe sahip. Ev temizliği; hâli hazırda oturmakta olduğunuz evlere modern gündelikçi hizmeti olarak da nitelenebilir. Tadilat sonrası, yangın ve su baskını gibi güncel olmayan taleplerinizde, firmamızı bilgilendirerek duruma uygun bir hizmet programı oluşturmalısınız. Genel temizlik gereksinimleriniz de ise herhangi bir farklı talebiniz bulunmaması durumunda standart paketlerimiz yeterli olacaktır.

Gündelikçi Fiyatları Ne Kadar?

Kurum garantisi altında sağlanan bu periyodik ve güncel uygulamalar, standart ev temizlik hizmetlilerine göre çok daha ekonomik koşullarda sağlanmaktadır. Burada vâdedilen kazanımlar sadece maddî kulvarda olmayıp, sürecin devamlılığı, güvenilirliği ve niteliği açısından da dikkate değer bir seviyede olmaktadır.

Avcılar Eşyalı Ev Temizleme

Avcılar eşyalı ev temizleme modern çağın en büyük gereksinimlerinden birini, ivedi ve tam teşkilatlı bir şekilde sağlama programıdır. Evlerinizi siz yorulmadan daha yüksek standartlara taşır. Oturma alanları, dinlenme odaları, bayno – WC ve mutfaklar; bu hizmet dâhilinde yer alan ana başlıklar. Tüm bu yapı bölmelerinde gerekli yüzeyler ve eşyalar ideal temizlik seviyelerine ulaştırılmaktadır. Oda ve mutfaklarda yer alan aynalar, lavabo ve musluklar, ocak ve fırın gibi elzem yapı organları; bakteri ve tozlardan tamamen temizlenir. Uygulama bitiminde evlerinizde görsel anlamda da bir ayrıcalık hissedeceksiniz. Daha parlak ve ışıltılı yüzeyler, bireysel zevkinize de hitap edecek. Ayrıca sağlık standartlarına uygun gerçekleştirilen müdahaleler sonunda, iç atmosferde solunan havanın da niteliği arttırılmış olacaktır.

Ev temizleme ne kadar sürer?

Buna kesin bir yargıyla cevap verebilmek için, hizmet sağlanacak alanın niceliksel yapısını belirlemek gerekiyor. En genel anlamda, firmamız tarafından sağlanan tüm uygulamalar kısa süreçlerde sonuca vardırılmaktadır. 4 ile 8 saat içerisinde evin her bir köşesinin temizlenmesi esas alınmaktadır. Hizmetin süreci kadar kalitesine de önem veren kurumumuz, müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla hareket etmektedir. Yol haritamız, birey ve yapıya göre optimize edilir. Kullanılacak malzemeler; kaliteli ve güvenilir olmanın yanı-sıra, malzeme ile de uyumlu bir şekilde tercih edilecektir. Personel sayısı, yöntem ve fiyatlandırma da yine bazı âmillerin belirlenmesi ile saptanacaktır.

Avcılar Ev Temizlik Şirketleri

Avcılar ev temizlik şirketleri; son teknolojik kazanımları ve trendleri yakından takip eden bir güncelleme duygusuyla hareket etmek durumunda. Ayrıca; bu kuruluşlar belli prosedürlerden geçerek ehliyelti ve eğitimli bir personel ağına sahip olmalı. Yapılan hizmetin karşılığı olarak, bütçelere zarar vermeyen bir politika izlenmeli. Randevu saatlerine uygunluk ve vâdedilen paket programlara sadakat gibi unsurlar da yine kurumsallık anlayışı çerçevesinde değerlendirilmeli. Bahsi geçen nitelikler, memnuniyet düzeyini yükseltmek adına büyük önem taşıyor. Tüm hizmet kollarında garantili bir proje sunmak da, çağdaş bir kurumsallık olarak hesaba katılmalı.

Firmamız, Avcılar ve çevresine interaktif bir hizmet sağlıyor. Bölge ve semt fark-etmeksizin müşteri taleplerini karşılayan kurumumuz, uygun fiyatlar ve bireye yönelik uygulamalar hayata geçirmektedir.

Ev temizlik hizmeti nasıl satın alınır?

Kurumumuz, çeşitli iletişim kanalları vasıtasıyla bireylere hızlı bir erişim ağı yaratır. Online başvuru ve talepler, telefon üzerinden danışma ve öneriler alınmaktadır. Web sitemizde yer alan talep formunu doldurarak, geri dönüş sürecini çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hizmet alımında ve sonrasında yetkili personellerimiz sizinle 7/24 iletişime açık olacaktır. Aklınıza takılan garantili hizmet, güvenlik her türlü başlık için bizimle komünikasyona geçebilirsiniz.

Eşyalı ev temizleme nasıl yapılır?

Tüm hizmet programlarımız, standart ve spesiyal başlıklar altında gerçekleştirilmektedir. Güncel temizlik programlarına ek olarak, özel ihtiyaçlarınızda da firmamıza taleplerinizi iletebilirsiniz. Temizlik sürecinde odalar ve diğer konut birimleri, uygun malzeme, donanımlı teçhizat, eğitimli bireyler ve hızlı projelerle sağlanmaktadır.Temizlikte Sık Sorulan Sorular

Avcılar Ev Temizliği çalışma saatleri tam gün için sabah 09:00 ile 17.00 arasındadır.

Avcılar ev temizliği hizmetlerimizde yarım gün temizlik hizmeti 4 saat olarak belirlenmiştir. Fiyat için bizleri aramanız ve talepleriniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

Halıların silinmesini tavsiye etmiyoruz. Ama koltuk silme işlemi yapılmaktadır. Ayrıca talep etmeniz durumunda ayrı bir hizmet olan koltuk yıkama talebinde buluna bilirsiniz.

Avcılar Ev Temizliği Fiyatları tam gün olarak 200 TL'dir ve 8 saat sürmektedir. Yarım gün ev temizliği ise 150'dir ve 4 saat sürmektedir.

Avcılar Temizlik şirketi olarak genelde Türk personellerle hizmet vermekteyiz. Ancak bazen sizlerin taleplerine göre oturma ve çalışma izni olan yabancı personel ile de hizmet verilmektedir.

Aynı Gün Ev Temizliği için talep saatinize göre hizmet verilmektedir. Eğer sabah 7 ile 10 arasında talep etmeniz durumunda tam gün hizmet verile bilmektedir. Ancak 12 ve sonrasında ki talepleriniz için yarım gün temizlik hizmeti verilmektedir.

Avcılar temizlik şirketi olarak sizden talep edilen ücret içerisinde yol ücreti de mevcuttur. Ancak öğle yemeğini sizden talep etmekteyiz. Çünkü personelimiz işi bırakıp dışarı çıkma şansı yoktur. Bizlerinde sipariş verme fırsatımız olmayacağı için öğle yemeği tarafınıza aittir.

Ev temizliğinde genelde malzemesiz hizmet vermekteyiz. Ancak boş ev temizliği veya inşaat sonrası ev temizliği taleplerinizde malzemeli hizmet verilmektedir.

Ev temizliği hizmetimizde personelimiz kendini tehlikeye atmayacak şekilde güvenli gördüğü kadarıyla camlarınızı dıştan da silmektedir.

Avcılar ev temizliği hizmeti normal standart evlerde tek kişi ile yapılmaktadır. Ancak boş, inşaat sonrası ve tadilat sonrası ev temizliği taleplerinizde 2 ve daha fazla personel ile hizmet verilmektedir.

admin

Şu ana kadar 1 yorum

Rengin Şükran Yayın tarihi8:14 pm - Aralık 19, 2020

Avcılar Ambarlı semtinde 3+1 evim var 120 metre kare civarındadır. Günlük ev temizliği hizmeti almak istiyorum. Bu konuda öncelikle sizlere soracağım. Çalışma saati 8 saat denilmekte, peki 8 saat sonrası için mesai ücreti ödenerek çalıma saati uzatıla bilinmekte mi ve yarım gün çalışma hizmetiniz var ise tam gün ve yarım gün için fiyat alabilir miyim. Mailimi mesaja bırakmaktayım lütfen oradan dönüş yapınız.