ARA02129093612

Avcılar’da Temizlik Şirketi

Avcılar’da Temizlik Şirketi

Avcılar ilçemizde hizmet veren şirketimiz temizlik konusunda siz değerli müşterilerimiz için sorunsuz bir çalışma gerçekleştirmek için hareket etmektedir. Avcılar temizlik şirketi adı altında varlığını sürdüren temizlik şirketimiz bu alanda bölgesinde en çok tercih edilen şirketlerden olmanın getirdiği tüm sorumlulukları tam olarak uymaktadır. Şirketimizin çalışma ve hizmet anlayışında müşteri memnuniyeti ilk hedef olarak belirlemiştir. Başarımızın arkasında yatan sırrın bu olduğu bilinci ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuta bilmenin sürekli yenilikçi çözümlerini aramaktayız.

Avcılar Temizlik Şirketi ile memnuniyet garantili profesyonel çözümleri bulacağınız konusunda hiç bir şüpheniz olmamalı bu konuda referanslarımız sayfamızı incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Temizlik şirketlerinden beklentileriniz konusunda sizlere küçük bir anket çalışması hazırladık. Bu konuda bizleri yönlendirmeniz için anket çalışmamıza katılmanızı beklemekteyiz.

Avcılar ilçemizdeki diğer temizlik şirketleri arasında tercih edilen olabilmenin şartlarını yukarıda belirtmiştik. Şirket politikası olarak bu şartların geliştirilmesi üzerine müşterilerimizle sürekli hizmetlerin iyileştirmesi konusunda iletişim halindeyiz. Geri dönüşümleri dikkatli bir şekilde ela alarak çalışmalarımız esnasında yapılması gereken değişiklikleri yapmaktayız.

Avcılar'da Temizlik Şirketleri

Avcılar’da Temizlik Şirketleri

Avcılar Temizlik Şirketi olarak iletişim kanallarında bir çok seçenek sunmaktayız. Çünkü müşterilerimizin en büyük problemlerinden bir tanesi de şirket seçimi, çalışma öncesi ve çalışma sonrası temizlik şirketleri ile olan iletişim kanallarının çok az olmasıdır. Bu konuda sabit telefon, cep telefonu, whatsapp, Mail, İletişim Formu gibi bir çok seçeneği aktif ettik ve yenileri konusunda araştırma yapmaktayız. Şirketimizin iletişim sayfasını inceleye bilirsiniz.

 ] }
admin

3 Yorum

Canan Yayın tarihi10:26 pm - Aralık 24, 2016

Temizlik şirketi taleplerinde genelde en büyük problemi güven sorunu olarak belirledik. Çünkü temizlik hizmeti veren firmaların bir çoğu yasal olmayan bir yöntemle merdiven altı vergi vermeyen firmalar şeklindedir. Avcılar ilçesinde uzun yıllar kalmama rağmen düzenli çalışa bileceğim bir bayan bulamadım. Ve sonrasında temizlik şirketi arayışı içerisinde girdim. Google üzerinden yaptığım araştırmalar sonrasında avcilartemizliksirketi.com adındaki bu site ile karşılaştım ve sonrasında aldığım hizmet ve aradığım güveni bulmak beni çok mutlu etti. Bu nedenle erinmeden bu yorumu sizlerle paylaşmak istedim ki benim gibi arayış içerisinde olanlara yardımım olsun.

Salih Değirmenci Yayın tarihi2:47 pm - Mayıs 29, 2017

Avcılar ilçesinde faaliyete geçecek olan ofisimiz için yarı zamanlı personel talebi için bu mesajı göndermekteyiz. Daha öncesinde şişlide olan ofisimizi Avcılara taşıdık orada ki personelimiz ile çok güzel anlaşıyorduk ancak yol çok uzun olacağı için yeni bir personel ihtiyacımız doğmuştur. Biliyoruz ki bu personel işi bulma konusu oldukça problemi çünkü temizlik işi her ne kadar kolay olsa da herkes tarafında yapılamamaktadır. Bu konuda avcilartemizliksirketi.com sitesi üzerinden bir arayış içine girdik ve umuyoruz ki site yönetimi bizle iletişime geçecektir. Site üzerinden telefon numarası olmasına rağmen özellikle buradan yazıyoruz eğer doğru ve ilgili bir firma ise site mesajlarını düzenli kontrol ediyor olmalıdır. Yoksa diğer sıradan sorunlu temizlik şirketlerinden bir farkı yoktur diye düşünüyoruz.

    admin Yayın tarihi2:52 pm - Mayıs 29, 2017

    Sahil bey talep etmiş olduğunuz temizlik personeli için gerekli araştırmalar yapılacaktır. Şuan daha detaylı bilgi için mail adresinize gerekli bilgi talepleri iletilmiştir. Bu doğrultuda en uygun personel adayı belirlenecek ve ilk görüşme için randevu talebinde bulunulacaktır.

Verified by MonsterInsights