ARA02129093612

Avcılar Plaza Temizliği

Avcılar Plaza Temizliği

AVCILAR PLAZA TEMİZLİĞİ

Avcılar temizlik şirketi İstanbul’un her ilçe ve semtlerinde temizlik hizmeti vermektedir. Avcılar sanayi alanında hızla gelişen, nüfusun yarıdan fazlası esnaf olan bu Avrupa ilçesinde Plaza temizliğiniz Avcılar temizlik şirketi tarafından itinayla yapılmaktadır. Kurumların önemli noktaları olan plazaların görsel ve sağlık açısından temizliğinin ve hijyeni’ nin kusursuz yerine getirilmesi gerekir. Şirket olarak bu konuda ki isteklerinize sorunsuz ve kaliteli iş gücüyle hizmet vermekteyiz. Temizlik, hijyen, düzen, bakım gibi hizmetlerde ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamak adına yanınızdayız. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde yeterli bilgi ve hizmeti alacağınızın garantisini vermekteyiz.

Personelimiz ve işimiz konusunda eğitilmiş, tecrübe edinmiş, alanında uzmanlaşmış bir şirket olduğumuzu bilmenizi isteriz.  İç ve dış yüzeylerin yanı sıra mekan içi temizliğini de yapmaktayız.  Tavandan zemine her noktayı her alanı titizlik ve önemle büyük bir efor sarf ederek temizler, karşılık olarak memnuniyetinizi bekleriz. Müşterimizin memnuniyeti bizim için bir nev’i referanstır.

Plaza Temizliği Nasıl Yapılır?

Plazalar pek çok değişik firmaların hizmet verdiği mekanlardır. Ayrı ayrı sahip oldukları mekanları dışında, kullandıkları ortak alanlar vardır. Bu ortak alanlar lavabo, tuvalet, koridor, bahçe, antreler gibi… İç mekanların dolap, kapı, merdiven, asansör, dekore edilmiş bölümler, camlar, vitrin ve raflar, prizler, aydınlatma düğmeleri, avizeler, aplikler, her yer dip köşe deterjanlı su da iyice sıkılan bezlerle temizlenir, hijyen için dezenfekte edilir. Zeminin yapısına göre uygun kimyasallarla silinip kurulanır. Cila isteyen bölge varsa cilası yapılır. Çöpler atılır, gerekirse ilaçlama yapılır.

Temizleme suyu sık sık değiştirilir, kullandığımız araç ve gereçlerin temiz olmasına özen gösterilir. Tuvaletle lavabolar çamaşır suyu ile fırçalanır ovulur ve durulanır.

Tuvalet içindeki cam, ayna, el kurutma makineleri, tuvalet ve kağıt havlu askılıkları çamaşır suları ile silinir. İç mekan temizliği yapıldıktan sonra, dış cephe için konusunda uzman ve deneyimli bir ekip vinç ya da asansör kurularak özel deterjan ve alet gereçlerle temizlenir. Tüm bu işlemler yapılmadan önce bina yüzeyinin cinsi incelenir, çeşitliliğine göre temizlik ürünleri uygulanır. Ekibimiz; işini seven uzman kişilerden oluşmaktadır. Özel giysi, yerine göre maske ve eldiven takarak çalışmaktadır. Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmenin temelinde temizlik ve hijyen ilk sırada yer alır. Avcılar temizlik şirketi sağlıklı yaşam ilkesi ile hareket etmektedir.] }
admin

Verified by MonsterInsights