ARA02129093612

Avcılar Otel Temizliği

Avcılar Otel Temizliği

avcıalr otel temizliği

Temizlik yöntemi, yapılan temizleme işlemi sırasında, temizleme işlemini yapan personelin temizlenen malzemeye zarar vermeden malzemenin üzerindeki yabancı maddelerin uzaklaştırması sırasında geçen süreçtir. Avcılar otel temizliği konusunda seçilen temizlik yöntemi temizlenecek alana en uygun yöntem olmalı ve mümkün olduğunca etkili olmalıdır. Yani temizlenecek malzemeye zarar vermeden malzemenin üzerinde biriken yabancı maddelerin uzaklaştırılmasını sağlamak gerekir.  Temizlenecek yere en uygun temizleme yönteminin belirlenmesi için temizlik maddesinin kimyasının, zamanın, kullanılan makinenin ve gereçlerin özelliklerinin ve bunların kullanılması gereken miktarın bilinmesi gerekir.

Neden Avcılar Temizlik Şirketi ?

Otelde temizlik yöntemleri günlük, aylık ve sezonluk temizlik olarak gruplandırılır.

Günlük Temizlik: Odanın temizlenmesi, kirli çarşafların değiştirilmesi, zeminin temizlenmesi gibi otelde günlük, rutin olarak yapılan temizliktir.

Aylık Temizlik: Perdelerin yıkanması, zeminin cilalanması, halıların temizlenmesi gibi çok sık değil ortalama ayda bir yapılan temizliktir.

Sezonluk Temizlik: Mevsimlik çalışan otellerin sezona girdikleri zaman yaptırdıkları duvarların boyalarının yapılması, tüm mobilyaların kontrolden geçmesi, katların ilaçlanması, mevsimlerine göre klimaların ya da kaloriferlerin kontrolü ve bakımı gibi konuları kapsayan temizliklerdir.

Avcılar otel temizliği konusunda uzman şirketimizle otel temizliği derdiniz ortadan kalkacak. Temizlik esnasında kullandığımız temizlik aletine ve çalışma ortamına bağlı temizlikler;

Kuru Temizlik: Kuru temizleme yöntemiyle yapılan temizliktir. Bu yöntem sayesinde çeşitli leke çıkarıcılar yardımıyla kirli bölge temizlenir.

Nemli Temizlik: Yüzeylerin çok kuru ya da çok ıslak olmadan nemli bir araç yardımıyla temizlenmesi. Taş, parke, mermer gibi zeminlerin nemli bir mopla silinmesi bu gruba girer.

Islak Temizlik: Banyoların yıkanması gibi bol su yardımıyla yapılan temizlikler.

Vakumla Temizlik: Bu iş için özel üretilmiş olan vakumla temizleme aletleri ile yapılan temizliktir.

Spreyle Temizlik: Lekelerin üzerine her leke ve kullanılan ürüne özel olarak üretilmiş temizlik spreyleri yardımıyla yapılan temizliklerdir.

Avcılar Otel Temizliği, şirketimiz tarafından her türlü zemin ve her türlü leke üzerinde kullanılacak olan malzemeyi ve temizleme yöntemini özenle seçerek uzman personel tarafından uygulamaktadır.

VIP Oda Temizliği

Avcılarda güvenilir temizlik şirketi

Otelde otel yönetimi tarafından temizlik personeline VIP olarak belirtilen kişilerin konaklayacağını söylemesi durumunda yapılır. Genel anlamda normal temizlik gibi yapılır ancak biraz daha ayrıntılı olması gerekir. Vip temizlik sırasında temizliğe genel kat yöneticisi ya da kat şefi eşlik etmeli, banyoya buhar temizliği yöntemi uygulanmalı, kullanılacak nevresim takımı ilk defa kullanılacak olmalı. Vip oda temizliğinde bunlara ve benzer ayrıntılara dikkat edilmesi gerekir. Avcılar otel temizliği misafirleriniz ve Vip misafirleriniz rahatlığı ve huzuru için her türlü temizliği yapmayı kendine görev olarak benimsemiştir. Avcılar Temizlik Şirketi ile çözüm sizleri beklemektedir.] }
admin

Verified by MonsterInsights