ARA02129093612

Avcılar Okul Temizliği

Avcılar Okul Temizliği

Temizlik, kirlenen bir ortamda pisliklerin arındırılması demektir. Bireyler her ortamı temiz bulundurmak zorundadır. Çünkü kirli, bakterili ve pis bir ortam her zaman hastalıkların habercisidir. Temizlik yapılan yerlerden bir tanesi de okullardır. Okul temizliği belki de en önemli temizlik alanlarından bir tanesidir. Çünkü okullar bizlerin teminatı olan çocuklarımız büyüdüğü, yetiştiği ortamlardır. Ve bu yüzden çocuklarımızın hastalanmaması için okul temizliği çok önemlidir. Avcılar okul temizliği konusunda hizmet veren firmamız öğrenci sağlığını esas alan bir çalışma stratejisi ile hareket eder. Tuvaletler, koridorlar, sınıflar, dolaplar, bahçe vb. her yer en ince titizlik ile temizlenmelidir. Gereken özen fazlasıyla gösterilmelidir. Çünkü bakteri dolu olan bir okulda çocuklarımızın eğitim hayatının da sağlıklarının garantisi olmamaktadır.

Neden Avcılar Temizlik Şirketi ?

Avcılar okul temizliği gereken özen ve titizliği göstererek çocuklarımızın sağlığını garanti altına almaktadır. Temizlik ürünleri kullanılırken en kaliteli ve hijyen sağlayıcı ürünler kullanmalıdır. Çünkü kullanılan kalitesiz ürünler çocuklarımızın hastalık derecelerinin artmasına sebep olacaktır. Bu yüzden sağlığa zararı olan ürünlerin kullanılmaması gerekmektedir. Avcılar okul temizliği konusunda personel seçiminde de çok hassas davranılmalıdır.

Avcılarda güvenilir temizlik şirketi

Çünkü bilgisi ve tecrübesi olmayan bir personel, hangi bölgeyi ne kadar sürede nasıl temizlemesi gerektiğini bilemez. Ayrıca personelin tecrübesiz olması da, okul temizliği görevinin ciddiyetini anlayamamasına sebep olur. Avcılar okul temizliği konusunda şirketimiz, sınıfların da düzenli olarak temizlenmesi gerektiğini savunur. Çünkü öğrencilerin okul ortamında en çok vakit geçirdikleri ortam sınıftır. Bu yüzden sınıfların temizlenmesi, çöplerin alınması, sınıfların havalandırılarak temiz oksijen ile buluşması sağlanmalıdır. Beli zaman aralıkları ile sıraların silinmesi ve dezenfekte edilmesi gerekir. Özellikle öğrencilerin kullandığı tuvaletlerinde çok temiz tutulması gerekir. Çünkü en çok mikrobun bulaşacağı ortam tuvaletlerdir.

Bu yüzden sürekli temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gerekir. Ayrı bir detay ise, temizlik işleminin öğrencilerin dersini etkilemeyecek zamanlarda yapılması gerekmektedir. Öğretmen odalarının, müzik odalarının, koridorların, spor salonlarının ve bilgisayar odalarının da temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Okulun iç kısım temizliği haricinde bir de dış temizliği vardır. Okulun bahçesinin çok temiz ve tertipli olması gerekmektedir. Yerlerde çöplerin bulunmaması, çevrenin temiz olmasının, sağlık açısından faydalı olmasının yanı sıra bir de öğrencilere çevreyi temiz bırakmak konusunda fiili olarak örnek olunmuş olacaktır. Avcılar Temizlik Şirketi ile çözüm sizleri beklemektedir.] }
admin

Verified by MonsterInsights