Avcılar Ofis Temizliği

Avcılar Ofis temizliği çalışmalarında talep etmiş olduğunuz bir çok hizmet seçeneği ile sizlerin yanında yer almakta olacağız. Bu alanda Avcılar ilçemizde bir çok referansımız mevcuttur. Toryum, Pelikan  da yer alan bir çok ofisi referanslarımız arasında göstere biliriz.

Ofis temizliği seçenekleri ve her hizmet seçeneğine göre farklı bir çalışma yöntemi mevcuttur.

  • İnşaat sonrası ofis temizliği
  • Taşınma sonrası ve öncesi ofis temizliği
  • Tadilat sonrası ofis temizliği
  • Periyodik Ofis Temizliği

Bu ofis temizlikleri seçeneklerine göre çalışacak personel sayısı ve kullanılacak malzeme gibi seçenekler ortaya çıkmaktadır.

Avcılar İnşaat Sonrası Ofis Temizliği

İnşaat temizliği tanımlaması daha önce herhangi bir kullanımı olmamış mekanlara verdiğimiz isimlendirmedir. İnşaat sonrası ofislerde genel olarak en çok problem yaşadığımız noktalar camlarda ve zeminlerde yer alan çimento kalıntılarının kazılması durumudur. Ekiplerimiz öncelikle kaba temizlik yaparak bu tür tüm inşaat kalıntılarını kazıma yaparak temizlenmektedirler. Sonrasında ise taşınma önce duruma gelecek şekilde detaylı ince temizlik yapılmaktadır.

Avcılar Ofis Temizliği Şirketi

Avcılar Taşınma sonrası ve öncesi ofis temizliği

Daha öncesinde kullanılmış olan ofislerin genel ve detaylı temizliğini kapsamaktadır. Bu temizlikte çalışmalar inşaat sonrasına göre daha kolay olmaktadır. Kazıma işlemleri çok nadirdir. Ofisin metre karesine göre çalışacak personel sayısı belirlenir.

Avcılar Tadilat Sonrası Ofis Temizliği

Ofislerimizde zaman zaman dekorasyon düzenlemeleri ve buna bağlı olarak duvar delme veya yıkma, zeminlerde çeşitli değişimler söz konusu olmaktadır. Bunun gibi çalışmalar sonrası ortaya çıkan problemlerin temizlenmesi işlemlerini kapsayan bir çalışmadır tadilat sonrası temizlik.

Avcılar Periyodik Ofis Temizliği

Avcılar Temizlik Şirketi olarak en çok hizmet verdiğimiz alanlardan bir tanesidir Periyodik ofis temizlikleri çünkü her ofis hijyenik açıdan hiç bir sorunun olmaması çok önemlidir. Personel motivasyonu ve iş verimi için bu konu oldukça önemlidir.

Avcılar temizlik şirketi olarak ofis temizliği ve daha bir çok temizlik konusunda memnuniyet garantili hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bizlerle iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından ulaşa bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...