ARA02129093612

Avcılar İş Merkezi Temizliği

Avcılar İş Merkezi Temizliği

Çalışan ve üreten insanların günlerinin en büyük zaman dilimi hiç şüphesiz ofislerinde geçer. Temiz ve sağlıklı bir ortamda çalışmak her personelin hakkıdır. Tabi ki hayatımızdaki en önemli şey öncelikle sağlık. Bunun için çalışanlarına hijyenik çalışma ortamları yaratmak iş yeri sahiplerinin en başta gelen görevidir. Bu güne kadar sizin için büyük sorun teşkil eden iş merkezi temizliği hizmetini sizin için problem olmaktan çıkarıyoruz.

Avcılar Temizlik Şirketi güçlü ve eğitimli kadrosuyla bu görevi devralmaya hazır.

Hiçbir personel kirli ve dağınık bir ortamda çalışmak istemez. Bu durum insanların verimini düşürür ve yaratıcılığını öldürür. Böylece iş temponuz bile yavaşlayabilir. Ayrıca kirli bir ofis her gün şirketinizi ziyaret eden onlarca müşteri ve iş ortağınıza karşı imajınızı da zedeleyebilir. Avcılar Temizlik Şirketi olarak her alanda olduğu gibi iş merkezi temizliği konusunda da %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışıyoruz. Personelimiz işe alım süreci başlar başlamaz hijyen eğitimine tabi tutulur. Ve mesleğin gerektirdiği daha birçok konuda eğitim ve tecrübe sahibidir. Bunun en büyük sonucu olarak ta iş merkezinizin temizlik işlerinde her alan için farklı ve işlevsel donanım kullanır. Her farklı alanda o alana uygun temizlik kuralları uygulanır.

Avcılar İş Merkezi Temizliği Şirketi

Avcılar İş Merkezi Temizliği Şirketi

Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren karşılıklı görüşmeler neticesinde talepleriniz dikkatle dinlenip, sizin için en uygun çalışma planı hazırlanır. İş yerinizin yoğunluk durumuna göre temizlik yapılması gereken saatler tespit edilir. Gerek müşteri gerekte personelinizin çalışma düzeni bozulmadan kimsenin çalışma temposuna engel olmadan bizden talep etmiş olduğunuz her türlü görev büyük bir disiplinle yerine getirilir. Yine Avcılar Temizlik Şirketi bünyesinde bulunan denetim ekibi tarafından kontrolleri sağlandıktan sonra işiniz size teslim edilir. Memnun kalmadığınız veya yeterli bulmadığınız bölgeler karşılıklı mutabakat yöntemiyle çözümlenir. Sonuçta kendi sektörümüzde bize yılların verdiği deneyimin yanı sıra en büyük yönlendiricimiz sizin istekleriniz.

Ofis ve iş merkezi temizliğinde en dikkat ettiğimiz hususlardan bir tanesi de ortak kullanım alanları olan wc temizliği bu alanlarda hijyen kurallarına uyulmadığı taktirde çalışanlarınızın sağlığı açısında büyük problemlere sebep olabilir. Yine aynı şekilde süpürme, toz alma, çöp toplama, mekânın tüm iç ve dış cephe camlarının silinmesi, çok karmaşık olan ve büyük itina gerektiren bilgisayar fax gibi cihazlarınızın ve bunların kablolarının temizliği de aynı özen ve dikkatle temizlenir. Hiçbir demirbaşınıza zarar verilmez. Kurumsallıktan ödün vermeyen Avcılar Temizlik Şirketi iş merkezi temizliği işinin hemen bitiminde faturanızı size teslim eder.

Avcılar Ofis Büro Temizliği Şirketleri

Avcılar Ofis Büro Temizliği Şirketleri

Ticari faaliyetlerinizde başarının yanı sıra örnek bir ofisiniz inde olmasını istiyorsanız. Personelinizin sağlıklı ortamlarda mutlu ve verimli çalışmasını istiyorsanız. Temizlik sizin için önemliyse ve bu şekilde müşterilerinizde hoş bir izlenim bırakmak istiyorsanız. Sıradan ve disiplinsiz çalışan firmaları bir kenara bırakın. Bizlerle internet üzerinden veya 7/24 müşteri danışma hatlarımızdan ulaşın. Süreklilik teşkil edecek ortaklığımıza başlayalım. Bu profesyonel hizmetten cazip fiyat avantajıyla yararlanın. Aklınızda soru işareti kalmasın iş merkezi temizliği konusunda en güvenilir iş ortağınız avcılar temizlik şirketi.

Avcılar İş Yeri Ofis ve Büro Temizliği Hizmetlerimiz de Memnuniyet Garantili Sonuçlar!

 ] }
admin

Şu ana kadar 1 yorum

Ayşe Yayın tarihi3:12 am - Mayıs 21, 2016

Avcılarda bu kadar kaliteli hizmet alabileceğimi inanın tahmin etmiyordum ☺

Verified by MonsterInsights