ARA02129093612

Avcılar Halı Yıkama Tavsiye

Avcılar Halı Yıkama Tavsiye

     İstanbul Avcılarda bulunan avcılar halı yıkama firmamız ile hizmetinizdeyiz. Profesyonel ve kurumsal alt yapımız ile halılarınıza, hijyen ve temizlik kurallarını %100 uygulayarak tarafınıza teslim etmekteyiz. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Deneyimli ekiplerimiz ile halılarınız evlerinizden alınarak fabrikamıza getirilmektedir. Fabrikamızda kaliteli hijyen aşamasından geçen halılarınız, kurutmaya bırakılarak talep edilen gün ve saatte tarafınıza iletilmektedir. Bir güven markası haline gelen avcılar halı yıkama fabrikamız ile hizmette sınır tanımıyoruz.

Gelişmiş iletişim ağımız ile hizmetimizi her yere ulaştırmaktayız. Tüm halı çeşitlerinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.  Her halı çeşidine uygun geliştirdiğimiz temizleme işlemi ile kendi alanımızda  bir numara olmayı başarmış bulunmaktan mutluyuz. Amacımız, müşterilerimizin memnuniyetidir. Kaliteden ödün vermeyen avcılar halı yıkama fabrikamız ile hizmeti ayağınıza getirmiş bulunmaktayız.

Alanında Bir Numara; Avcılar Halı Yıkama

     Tüm halı çeşitleriniz hijyen ve  kaliteden  ödün vermeden temizlik aşamasından geçirilmektedir. Halılarınız için kullandığımız tüm temizlik ürünleri,  hijyen standartlarına  uygun olan kaliteli ürünlerdir . Temizlik ürünlerimiz, kaliteli ve anti bakteriyel olmak üzere gelişmiş bir yapıya sahiptir. Bu sayede temizlik yapmakla kalmamaktayız aynı zamanda halılarınızı tüm bakterilerden arındırmış olmaktayız.

Gönül rahatlığı ile bizlere emanet ettiğiniz halılarınız, özel kaplama paketlerde tarafınıza iletilmektedir. Müşterilerimizin bize olan güveni ve memnuniyeti ile oluşturmuş olduğumuz politikamız, her geçen gün kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Bünyemizde yetişen kaliteli elemanlarımız, güler yüzlü hizmet politikası ile kapınıza gelerek halılarınızı almaktadır. Halılarınızı aldığımız  andan itibaren her aşamada müşteri memnuniyetini garanti ederek temizlik aşamasından geçirmekteyiz. Halılarınız, güvenilir bir şekilde tarafımızca yıkanıp, temizlenip ve kurulanıp gecikmeden tarafınıza iletimi sağlanmaktadır.

Tüm şikayet ve isteklere açık olan firmamız, isteklerinizi ve şikayetlerinizi dinleyerek kurumsal alt yapısını sizlere göre şekillendirmektedir. Kurumsal politikamızın adresi müşterilerimizden geçer.

Temizliğin Markası Avcılar Halı Yıkama;

     Elimizin altında bulunan tüm emanet halılarınız, hiç bir zarara, yıpranmaya ve tahrişe uğramadan kapınıza getirilmektedir. Önceliğimiz hijyen ve kalitedir. Halılarınız fabrikamızda temizlenip yıkanırken aynı  zamanda hoş kokulara bürünerek evlerinizi süslemektedir.

Halılarınız fabrikamızda son derece yenilikçi makinalarımız tarafından temizlenme aşamasından geçirilmektedir. Halı Yıkama makinalarımız, sektörün en önde gelen ve en kaliteli makinalarıdır. Özel haki yıkama makinalarımız ile halılarınız %100 temizlik ve hijyen aşamasından geçirilmektedir. Makinalarımız tarafından özenle temizlenen halılarınız yine özel kurutma odalarımızda kurutma işleminden geçirilerek nem ve rutubetten korunarak tarafınıza iletilmektedir.

Uygun fiyatlarla yıkama işleminden geçirdiğimiz halılarınız, hem temizlenmekte hem de hijyeni evinize getirmektedir. Avcılar Halı Yıkama Fabrikamız ile her gün ve her saatte hizmetinizdeyiz. Uygun fiyatlar etrafında kaliteyi, hijyeni ve hizmeti arıyorsanız avcılar halı yıkama fabrikası ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Sektörün en öncü halı yıkama hizmeti ile her zaman kapınızdayız.] }
admin

Verified by MonsterInsights