ARA02129093612

Avcılar Endüstriyel Temizlik

Avcılar Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik, pek çok şirketin en çok fabrika ve sanayi kuruluşlarının gereksinim duyduğu temizlik hizmetidir. Üretimin aktif olabilmesi için endüstriyel temizlik zorunluluk arz eder. Fabrikalardaki makinelerin, zaman içinde meydana gelen kirlenme ve tıkanmalar yaşanabilir. Bu kirlerin arındırılmasında şirketimiz Avcılar temizlik şirketi olarak, endüstriyel temizlik alanında yüksek kalite ve garanti kapsamında hizmet vermekteyiz.

Endüstriyel temizlik sırasında, uzman ekibimiz kimyasal ürünler kullanır. Zor ve tehlikeli koşullarda çalışır. Kimyasal ve biyolojik reaksiyonlara maruz kalabilir, duman soluma gibi sağlığı ve can güvenliğini tehdit edici durumlar yaşanabileceği için özel korumalı giysiler ve teçhizatlarla temizlik hizmetini gerçekleştirmektedirler. Bu tip giysilerin giyilmesi zorunludur. Tam otomatik makineler ve kimyasallarla çıkması olanaksız görünen kir ve lekeler profesyonel iş gücüyle temizlenir.

Avcılarda güvenilir temizlik şirketi

Temizlik aşamamız kirlilik, birikinti, atık ve korozyonların oluşturduğu alanların tespiti ile başlar. Aynı zamanda çalışan personelin yarattığı kir ve atıklar, petrol ve türevlerinin temizliği için uygulanacak kimyasallar ve makinelerin teşhisi yapılarak, bir nevi ön hazırlık sürecinden sonra uygulamaya geçeriz. Makine içlerinde oluşan Katı, sıvı, gaz artık, atık ve pislikleri, kirlilik oranı kontrol altına alınarak temizleme işlemi başlatılır. Avcılar temizlik şirketi; endüstriyel temizlik çalışmalarını 2 ana başlık altında yapmaktadır. Bunlardan biri; Mekanik, ikincisi ise; kimyasal.

Mekanik temizlik; Kürek, çekiç, gelberi, pinçe,  su püskürtmeli makine, basınçlı makine, vakum gibi el aletlerle kirlilik oluşan yüzeylere tatbiki.

        Kimyasal temizlik; Çözücü özelliği ve etkisi olan kimyasallar, deterjanlar ile sağlığa ve kirli bölgeye zarar vermeden silme, ovma, temizleme işlemi.

Zeminde oluşan yağlanma ve kirlenmenin giderilmesinde temizlikle beraber hijyeninde sağlanmış olmasına, zemine zarar vermeyen uygun endüstriyel kimyasallarla çalışılmasına özen gösterilir. Temizlik esnasında 2 unsuru göz önünde bulundururuz. Birincisi kalıcı, uzun soluklu Temizlik ve hijyen sağlamak. ikincisi ise müşterilerimize ve iş alanlarına zarar gelebilecek tehlikelere karşı dikkatli ve de eğitilmiş personelle hizmet vermektir.

Karşılıklı olarak imzaladığınız sözleşme maddeleri, şirketimiz tarafından harfi harfine yerine getirilmektedir. İşimize olan öz saygımızı koruyarak, üretim halindeki fabrika ya da şirketinizi iş / zaman kaybı gibi bir zarara uğratmamak için dikkatli ve seri bir şekilde çalışmaktayız. Ayrıca  İletişim bölümünden bize ulaşabilirseniz Aynı hizmeti Avcılarda da sizin için veriyoruz.

Daha detaylı bilgi için ;

Hizmetlerimiz Bölümüne bakabilirsiniz.] }
admin

Verified by MonsterInsights