ARA02129093612

Avcılar Banka Temizliği

Avcılar Banka Temizliği

AVCILAR BANKA TEMİZLİĞİ

Temizlik konusunda asla taviz vermeyen Avcılar temizlik şirketi, kusursuz temizlik anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Şirketimizin personelleri, eğitimli ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin güven duygusunu kazanarak, mükemmel temizliği sunmak başlıca prensiplerimiz arasındadır.

Avcılar temizlik şirketi; ihtiyaç duyduğunuz her an da hizmetinize hazırdır. Telefon ve ya internet sitemizden bize ulaşabilir, konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirketimizin önemle üzerinde durduğu, gereken hassasiyeti gösterdiği hizmetlerden biri de banka temizliğidir. Sıkı güvenlik önlemleri alınan bankalar da hizmet vermek için, ilgili firmanın kendisini ve performansını ispatlamış olması gerekir. Avcılar temizlik şirketi banka temizliğini eksiksiz donanım ve tecrübesiyle sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Hizmet, kalite ve güvenirlik konusunda sınır çizgisi olmayan şirketimizin ekibi de prezentabl, alanında profesyoneldir.

           TEMİZLİK SEANSININ DETAYLARI

Çöp sepetleri küllükler boşaltılır, çöp sepetlerindeki kullanılmayacak durumdaki çöp poşetleri değiştirilir.

Toz almak; En üstten başlayıp alta doğru tüm dolap, sehpa, sandalye, koltuk, masa, kapı, etejer gibi eşyalar silinerek hijyen sağlanır. Kimyasal ürünlerin yüzeye zarar vermemesi için, su ile seyreltilmiş; temizleme bezinin iyice sıkılmış olmasına dikkat edilir. Tüm elektrikli araç ve gereçler kuruya yakın bir bezle temizlenir.

Zemin temizliğinde; varsa halı, vakumlu makinelerle süpürülüp, gerekli durumlarda silinir ve ya yerinde yıkanır. Sert zeminler, uygun kimyasallarla silinip kurulanır. Cila ve bakımı istenirse yapılır.  Zeminin yapı ve özelliği mutlaka göz önünde bulundurulur.

Tuvalet, lavabo, banyo temizliği; enfeksiyon riski büyük olan bu alanlarda temizlik yaparken maske ve eldiven mutlaka takılır. Temizlikte; kesin ve kati suretle dezenfektan özellikli kimyasallar kullanılır. Bu alanda kullanılan malzeme ve temizleme suyu asla başka bir alanda kullanılmaz. Günlük olarak yaptığımız temizliğin haftalık seansında, temizlik aşamaları derinlik gösterir.

          Haftalık temizliklerde; günlük olarak yapılan temizleme alanlarına ek olarak, tüm iç ve dış camlar ve çerçeveleri silinir. Oluşan örümcek ağları alınır. Aydınlatma düğmeleri, kapılar, fayanslar, klima, kaloriferler ve petekleri dezenfektanlı sularla silinir. Bahçe ve dış çevre süpürülür, çöpler, yapraklar, değişiklik gösteren tüm atıklar toplanır. Bahçede bulunan çöp bidonları ilaçlanır.

Düzenli olarak yaptığımız banka temizliğimiz de, müşterilerinize ve personelinize doğru bankayla çalışıyoruz dedirtebilmenin garantisini veririz.

 ] }
admin

Verified by MonsterInsights